Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

sex pri bazene Nová aféra vo Veľkom Petrovci: Júlia a Dano spolu strávili vášnivú noc! Blondínka si svoj smútok riešila v náručí iného muža.
hadka v krcme jana ronaldo Jana dá Ronaldovi kopačky: Neudržíš vt*ka v gatiach! Žiadnu ženu nepoteší, ak pre muža nie je jediná.
Dedičstvo, Tóno nachytá Ronalda Škandál v Dedičstve: Tóno nachytá Ronalda pri sexe! Má konečne dôkaz o nevere svojej manželky Lydky?
Dedičstvo, Tóno, Lydka nechce sex Nymfomanka Lydka: Prečo stratila chuť na sex? Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Lydka odmieta sex, Tóno je zúfalý!
Dedičstvo, Sex, Ronaldo, Marcela Kolaps v Dedičstve: Ronalda uštvali sexom tri ženy v jeden deň! Ronaldo neodhadol svoje schopnosti a tri ženy v jeden deň boli aj naňho priveľa...
Dedičstvo, Lydka, Ronaldo, Sex Zničený Ronaldo: Sex s tromi ženami je už naozaj veľa! Zvládne dedinský sukničkár takú dávku „romantiky“ za jediný deň?
Lydka Tóno v okne Dedičstvo: Tóno je majster "rýchloviek"! Futbalový tréner má radšej šprint ako maratón. Lydke to neprekáža, aspoň jej medzitím nevychladol čaj.